Vyrazte s námi Za Hranice – na netradiční veletrh studia a práce v zahraničí

Dali jste si za novoroční předsevzetí vyrazit za studiem či prací do zahraničí? Zatím ale sedíte doma a nevíte, kde s tím vším začít? Pak pro vás máme jeden #HotTip: přijďte na veletrh Za Hranice. Jedině tady totiž najdete všechny informace pěkně pohromadě a snadno si tak uděláte přehled, co a jak udělat. Navíc se budete moci potkat i s lidmi, kteří právě v zahraničí studují či pracují. Budete tak mít informace z první ruky!

Veletrh Za Hranice

A o čem konkrétně se můžete na veletrhu dozvědět?

  • o bakalářském i magisterském studiu ve Velké Británii, Dánsku a Holandsku: Naše koordinátorka Lucie má se studiem v zahraničí vlastní zkušenosti, takže se můžete těšit na její zážitky ze studentského života v Anglii.
  • o programu Work and Travel USA: Máme pro vás připravené rady a tipy, jak z tohoto programu vytěžit maximum, a nebude chybět ani spousta videí a fotek.
  • o práci v Londýně: naše koordinátorka Helena sama strávila několik měsíců prací v zahraničí, tudíž vám zodpoví všechny otázky ohledně toho, jak se v cizí zemi rychle zabydlet a prosadit.
  • o programech Working Holiday a Work and Study: Kanada je vysněnou destinací mnoha Čechů. Poradíme vám, jak získat víza i kde hledat práci.

A kolik vás to bude stát? Vůbec nic! Vstup na akci je úplně zdarma, ale z důvodu omezené kapacity je nutné,. abyste se zaregistrovali pomocí formuláře níže. Jedině tak totiž můžeme zajistit, abyste se na Za Hranice všichni vešli.

Program akce:

  • 17:00 – začátek akce
  • 20:00 – konec akce
  • 20: 15 – after party

A budeme moc rádi, když se k nám po skončení akce přidáte na menší posezení v hospůdce za rohem, kde si můžete s našimi koordinátory popovídat o všem, co vás napadne.

Akce se bude konat v Praze 16.2 od 17:00 a v Brně 2.3. od 17:00.

Konkrétní informace včetně místa a detailního programu brzy upřesníme. Do té doby můžete novinky sledovat ve facebookové události.

Těšíme se, až s námi uděláte první krok Za Hranice!
Váš tým Czech-us

Chcete zasílat články z našeho Blogu?